• baner1.jpg

Miasto Mrągowo zaprasza na bezpłatne szkolenia Ja w internecie. Najbliższe szkolenia rozpoczną się już w styczniu!

Projekt Ja w internecie to cykl bezpłatnych szkoleń, mających na celu naukę bezpiecznego korzystania z internetu oraz pokazania jak przydaje się on w prowadzeniu własnego biznesu, poszukiwaniu pracy i codziennym życiu. W ramach projektu zostanie przeprowadzonych 20 dwudniowych szkoleń w 7 modułach tematycznych do wyboru:

1.         Mój biznes w sieci

2.         Działam w sieciach społecznościowych

3.         Tworzę własną stronę internetową (blog)

4.         Moje finanse i transakcje w sieci

5.         Rodzic w Internecie

6.         Rolnik w sieci

7.         Kultura w sieci

Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie Uczniów,

w poczuciu troski o zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych.

W związku z powyższym, kierujemy do  Państwa  list. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Z wyrazami szacunku

Anna Zalewska                                                                      Jarosław Pinkas

Minister Edukacji Narodowej                                              Główny Inspektor Sanitarny

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego do Rodziców i Opiekunów Uczniów