• Promocja1.jpg
  • Promocja5.jpg
  • Promocja6.jpg
  • Promocja_7.jpg

Nasza damska reprezentacja w piłce ręcznej jak burza przeszła przez półfinał województwa rozgrywany w Olecku, zdobywając komplet zwycięstw. "Złote dziewczyny" meldują się w finale województwa ? ?.
Wyniki : I LO 16-4 Szczytno, I LO 11-7 Olecko, I LO 10-1 Giżycko
BRAWO DZIEWCZYNY!!!

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym -  I MIEJSCE????. Gratulujemy obu reprezentacjom.

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w piłce nożnej 11 - osobowej I miejsce.

Sztafetowe Biegi Przełajowe -  drużyna dziewcząt zajęła I miejsce, a reprezentacje chłopców II, IV i V miejsce. Gratulujemy?

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców - I miejsce??

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.  Dziewczęta I miejsce, chłopcy III miejsce.  Gratulujemy?‍♀️?‍♂️?

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt - II miejsce.

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w koszykówce mężczyzn - IV miejsce??

Chciałbym z radością poinformować, iż Mikołaj Merkler z klasy 1 E, wraz ze swoim załogantem z Giżycka w dniach 11-13.10.2019r.  w regatach w Mrągowie,  w ramach których odbyły się mistrzostwa województwa Warmińsko-Mazurskiego zajął pierwsze miejsce i zdobył tytuł Mistrza Województwa Warmińsko-Mazurskiego w klasie 420.

Bieżące regaty były również podsumowaniem całego roku 2019 startów Pucharu Polski klasy 420. W tym roku załoga sternik Mikołaj Merkler i załogant Jakub Kamiński z klubu Giżycka Grupa Regatowa zdobyli 3 miejsce w klasyfikacji generalnej mężczyzn Pucharu Polski klasy 420 oraz 3 miejsce w juniorach do lat 17 Pucharu Polski klasy 420.

W związku z tym, iż do naszej i równorzędnych klas uczęszcza kilkoro uczniów- sportowców mam nadzieję, że sukcesy naszych uczniów będą stawały się również sukcesami naszej szkoły, która wspiera ich pasje sportowe.

Tomasz Merkler