• to_napis.jpg

Wojciech Szałachowski1a
  I miejsce w Mistrzostwach Warmii i Mazur MTB (Junior Młodszy)
 I miejsce w wyścigu MTB Cross Country w Lidzbarku Warmińskim
 II miejsce w maratonie MTB Mazury w Węgorzewie
Martyna Rynkiewicz2b
 I miejsce w Halowym Pucharze Polski (17-19.03.2017)
HZO / HZRiT - jeździectwo

Piotr Abramek

Rafał Wołosz

1b

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych
 IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu V  w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych  - 23.11.2016 Szczytno

10 listopada 2016 roku odbyły się Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe, w których reprezentacja chłopców zajęła I miejsce. Tego samego dnia reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej.

Dnia 17 listopada odbył sie Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje trzech szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Mecze odbywały się przy pełnej widowni, gorącym dopingu i dostarczyły kibicom wielu sportowych emocji. Walka była zacięta do końca ale nasza drużyna okazała się niezwyciężona. Zajmując I miejsce uzyskała awans do rozgrywek rejonowych, które odbędą się 23 listopada w Szczytnie.

L.p

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

08.11.2017

III

W piątek 26 maja 2017r na Stadionie Miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach biegowych - 100m, 200m, 400m, 800m, 1500m, sztafecie 4x100m oraz skoku w dal i pchnięciu kulą. W klasyfikacji generalnej nasza szkoła zajęła III miejsce.

GRATULUJEMY!!!

Zobacz fotorelację ----->>>

19 maja 2017r odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych. W kategorii dziewcząt nasz szkoła zajęła I miejsce a sztafeta chłopców uplasowała się na II miejscu. Gratulacje dla naszej reprezentacji za bardzo dobry start w zawodach.

Aby urozmaicić odbywające się w szkole lekcje wychowania fizycznego w czwartek 23 lutego i 2 marca dziewczęta z klasy 2C i 2D wzięły udział w zajęciach na trampolinach.

Skakanie na trampolinach redukuje stres i wydziela hormon szczęścia, poprawia się koordynacja ruchowa i równowaga a świetna zabawa pozwala zgubić zbędne kilogramy. Dziękujemy Jumping FROG Mrągowo za nowy wymiar sportu, rekreacji i zabawy. ???

W środę 23 listopada 2016 roku odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej Chłopców. W turnieju wzięły udział cztery drużyny: Mrągowo, Pisz oraz dwie drużyny ze Szczytna. Po zaciętej walce nasz zespół zajął IV miejsce, gratulacje.

We wtorek 8 listopada 2016r odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej. W turnieju wzięły udział nasze reprezentacje chłopców oraz dziewcząt. Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce, z kolei reprezentacja chłopców uplasowała sie na III miejscu.

W dniach 13-15 października 2016 roku w Kętrzynie odbyły się Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Bilardzie Sportowym w kategorii  junior młodszy. Drużyna reprezentująca Klub SKB Mrągowo zajęła bardzo wysokie II miejsce stając się wicemistrzami Polski. Drużyna wystąpiła w składze: Bartosz Marczak, Michał Piekut, Mateusz Sawicz oraz nasz uczeń Mateusz Wasiak. Gratulacje dla całego zespołu.

19 maja 2016 roku odbyła się Powiatowa Olimpiada Lekkoatletyczna. W klasyfikacji ogólnej szkół ponadgimnazjalnych nasza szkoła zajęła II miejsce.

Reprezentacja dziewcząt I Liceum Ogólnokształcącego awansowała do Finału Mistrzostw Województwa w Piłce Ręcznej. Nasze dziewczęta wygrały wszystkie wcześniejsze turnieje: powiatowy, rejonowy oraz półfinał. Przed nami turniej finałowy, który odbędzie się w kwietniu 2016 - liczymy na medal. Reprezentacja chłopców wygrała turniej powiatowy oraz rejonowy. W pófinale nasi chłopcy zajęli IV miejsce i odpadli z dalszych rozgrywek.