• 1.jpg
  • 2017-12-11.jpg
  • s5.jpg
  • to_napis.jpg

 

DYREKTORZY SZKOŁY


Tadeusz Młodkowski 1946-1947
Leon Masiulanis 1947-1954
Irena Białokoz 1954-1966
Tadeusz Jędrzejewski 1966-1991
Kazimiera Bieleń 1991-1992
Alicja Kowalczyk 1992-1993
Antoni Wróbel 1993-2007
Sławomir Rudnicki 2007 - 2017

 

WICEDYREKTORZY SZKOŁY

Ludwik Czuk 1955-1956
Emilia Jacewicz 1956-1958
Piotr Sobczyński 1958-1966, 1970-1984
Czesław Morek 1975-1982
Kazimiera Bieleń 1984-1991
Stefan Albrecht 1983-1984
Alicja Kowalczyk 1987-2005
Norbert Kłosowski 1991-2000
Małgorzata Zielińska 2005 - 2017

 

JĘZYK POLSKI

Bladosz Dominika 2012,2013, 2014
Brdak-Swół Lidia 1975-1985
Chludzińska Krystyna 1974-1980
Chmielińska Barbara 1946
Franzl Barbara 1979-1986
Frydryszak Zygmunt 1958-1980
Hełczyńska Janina 1949-1951
Hołownia Hanna 1987-2013
Klawiter Wiesława 1985-1990
Kowalska Grażyna 1986-2013
Krasińska-Skrzynecka Paulina 2011-2014

Labusch-Kaliszewska Monika 1994-1995,2013
Lubycka Katarzyna 2004-2005
Nicewicz Marta 2003-2004
Ponikowska Barbara 1972-1973
Powierża Feliks 1950-1951
Rogosz Urszula 1970-1986
Sokołowska Urszula 1972-1979
Staśkiewicz Piotr 1993-1995
Stępień Stanisław 1947-1948
Szaroń Aleksander 1954-1971
Szymańska-Kręciewska Bożena 1986-2014
Tarasewicz-Kiślak Agnieszka 1998-2003
Tarnowska Eulalija 1953-1954
Żukowski Jerzy 1951-1954
Góralczyk Halina 1983-1984 (npz)

JĘZYK ANGIELSKI

Beck Jessica 1996-1997 Wolont. Ameryk. Korpusu Pokoju
Dudek Krzysztof 2007
Kejna-Walc Anna 1998-2013
Kraińska Elżbieta 1972-1974
Kulas Agnieszka 2007
Matuszyńska Anna 2007-2008
Miłońska Monika 2009-2010,2011-2012
Nosek Patrycja 2009
Piekarski Stefan 1946-1948
Tissler Bernard 1953-1974
Wiśniewska M. 1971-1974
Wolaniecka Hanna 1974-1996

JĘZYK NIEMIECKI

Andrzejewska Ewa 1998-1999
Czerwiński Karol 1994-1995
Ćwikłowska Barbara 1977-1978
Gregorowicz Tomasz 2008
Jochymek Łukasz 1999-2003
Kuderski Andrzej 2004
Lesman Hanna 2003/2004
Mankiewicz Natalia 2012
Ronkowska Iwona 1978-2007
Trembowski Adam 2009-2010
Wiśniewska Bożena 1999-2004
Czerwiński Henryk 1976-1995 (npz)

JĘZYK ROSYJSKI

Dowolnia-Bitowt Jadwiga 1970-1996
Dłuski Marian 1980-1981
Iwanow Jerzy 1964-1965
Jankiewicz Maria 1948-1951
Klimek Elżbieta 1986-1996
Krupiczowicz Teresa 1958-1986
Krupiczowicz Antoni 1958-1966
Rutkowska Maria 1957-1958
Warnis-Kotowicz Janina 1968-1972
Weyssenhoff Tadeusz 1951-1953
Żukowski Jerzy 1953-1958

JĘZYK ŁACIŃSKI

Masiulanis Leon 1947-1954
Młodkowski Tadeusz 1946-1947
Tissler Bernard 1953-1967

 

HISTORIA

HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Balcewicz Kamil 2007
Białokoz Irena 1954-1966
Błaszak Bernard 1948-1949
Długozima Marek 1992-1993
Dowgiałło Halina 1976-1982
Hełczyńska Janina 1949-1951
Jacewicz Emilia 1955-1967
Janczewski Jacek 2004
Jędrzejczyk Jakub 2012-2013
Jędrzejewska Jadwiga 1978-1991
Jędrzejewski Tadeusz 1966-1991
Koniewicz Adam 1951-1953
Kowalczyk Alicja 1964-2005
Młodkowski Tadeusz 1946-1947
Powierza Feliks 1950-1951
Rudnicka Grażyna 1985-1986
Sawicka Otylia 1956-1958
Taźbierski Zdzisław 1953-1955
Trzciński Krzysztof 1986-1990
Wilinkiewicz Władysław 1947-1948
Bazydło Danuta 1966-1967 (npz)
Jabłonowska Maria 1974-1975 (npz)
Jarzewski Wacław 1949-1950 (npz)
Siwik Stanisław 1990-1991 (npz)
Wojnowska Marzena 2008-2009

CHEMIA

Hac Jarosława 1971-1972
Łowczynowska Grażyna 1983-1985
Masiulanis Zofia 1947-1954
Morek Czesław 1956-1985
Sokołowska Wiktoria 1954-1956
Suska Maria 1972-2004
Piwońska Elżbieta 1984-1985
Skórkowska Mirosława 1970-1971 (npz)
Treyderowska Danuta 1997-2000
Żamojta Agnieszka 2004

 

BIOLOGIA

Banach Bożena 1991-1993
Białokoz Zygmunt 1954-1971
Bloch Monika 2011/12
Dabek Edward 1974-1978
Januszkiewicz Barbara 1950-1951
Masiulanis Zofia 1947-1954
Olender Henryka 1978-1983
Olszowska Maria 1985-2012
Rabij Mirosław 1972-1990, 1993-2004
Szempliński Ryszard 1971-1972
Werbowska Bogdana 1973-1974
Bieleń Bronisław 1969-1970, 1994-1995 (npz)
Krywiczanin Iwona 1994-1995 (npz)
Szemplińska Wanda 1971-1973 (npz)

GEOGRAFIA

Alicki Janusz 2003-2005
Błaszak Bernard 1948-1949
Czerwińska Iwona 1998-2003
Domagalska Zenona 1953-1986
Januszkiewicz Barbara 1950-1951
Karwowski Mirosław 2008-2009,2009-2012 
Korolec Hanna 1946-1953
Krawczyk Mieczysław 1998
Kułak Marek 1998
Pawlak Jolanta 1986-1997
Przybyłowska Sabina 1975-1976 (npz)

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI i EKONOMIA W PRAKTYCE

Borowska Dorota 2012,2013, 2014
Chmielewska Grażyna 2013
Dobrowolska Anna 2005

INFORMATYKA, TECHNIKA


Malecki Andrzej 1997-2003
Wróbel Zofia 1993-2012

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Babel-Skrocka Irmina 1950-1953
Chirkowska Mirosława 1953-1955
Deptuła Grzegorz 1.09-31.12.1993
Dudziec Henryk 1994-2007
Gruszczyński Marek 2004
Januszewski Edmund 1955-1985
Januszewska Lidia 1955-1980
Jaworska-Martycz Anna 1980-2001
Kisilewicz Krystyna 1986-2008
Kłosowski Norbert 1985-2005
Kosiński Józef 1952-1953
Paciorkiewicz Józef 1992-1993
Pierwonicki Marcin 1949-1952
Romaniuk Paweł 2007-2015
Szarabajko Małgorzata 1.01-24.06.1994
Kochański Juliusz 1989-1990 (npz)
Mazurowska Amanda 2008
Nowicka Irmina 1975-1976 (npz)
Rynkiewicz Jolanta 1996-1997
Samborski Cezary 2005
Żyra Maria 1978-1979 (npz)

PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE,
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA,
BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA

Balcewicz Kamil 2007
Brzozowska Krystyna 1963-1984
Czerwiński Henryk 1953-1963
Nocoń Tadeusz 2002-2005
Porycki Jan 1984-1990
Śliwiński Henryk 1989-2002
Martko Bolesław 1954-1955 (npz)
Kozłowska Zofia 1954-1955 (npz)
Turowski Alojzy 1953-1954 (npz)

BIBLIOTEKA

Chmielińska Barbara 1946
Chreszczeńska Zofia 1957-1964
Cudo Krystyna 1987-1995
Hełczyńska Janina 1949-1951
Jędrzejewska Jadwiga 1978-1988
Kłosowska Lucyna 1998-2004
Mierzejewska Halina 1964-1973
Papiernik Czesława 1974-1976
Puławska Genowefa 1986-1999
Rogosz Urszula 1974-1987
Szaroń Aleksander 1956-1957

RELIGIA

ks. Błaszkowski Zbigniew 2000-2001
ks. Ciućkowski Andrzej 1995-2000
Domalewska Beata 1999-2000
ks. Dudziak Władysław 1946-1958
ks. Gajewski Andrzej 1990-1992
ks. Ilczuk Jakub 2010-2013
Jakubczyk Anna 2013-13
Jaśniewski Tomasz 2007-2014
ks. Leonowicz Józef 1992-1993
Nadrowski Zbigniew 1997-1998
ks. Niespodzieński Krzysztof 2007-2010
ks. Nykiel Sylwester 2001-2005
ks. Olechnowicz Jerzy 1993-1995
ks. Romaniuk Daniel 2005
ks. Sienicki Stanisław 1995-1996
ks. Smulski Jarosław 2002/2003
Staniek Dorota 2002/2003
ks. Szczech Jan 1946-19522007

(npz) – nauczyciel niepełnozatrudniony