• 1.jpg
  • baner1.jpg
  • s5.jpg
  • wakacyjnie.jpg

 

2018/2019

 

 

64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

 Piotr Zapert

awans do etapu centralnego

XXI Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Wojciecha Korfantego

 Piotr Zapert

I miejsce w eliminacjach regionalnych,

awans do finału

II Olimpiada Statystyczna

 Karol Żyra

awans do etapu centralnego

III Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Olsztyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach o Puchar Przechodni Starosty Olsztyńskiego

 Adam Ślusarek

 Dominik Halemba

 Adam Grala

I miejsce, V miejsce

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2019

 Maksymilian Tallar 

IV miejsce w  województwie

 

 

 

X Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Mrągowskiego "Matematyka Codziennie"

 Michał Ziółkowski,
 Kamil Jankowski,
 Wiktor Majewski 

I miejsce 

 

 Michał Bałdyga,
 Marcel Jankowski,
 Rafał Szlaur

II miejsce

 

 

 Kornelia Kodź,
 Kinga Fabisiak,
 Jakub Krezymon

IV miejsce

Wojewódzki Turniej Proobronny z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości

 Piotr Zapert,

 Szymon Jasinowicz,

 Maciej Larenta

II miejsce


 

2017/2018

  

XXVI Wojewódzki Turniej Astronomiczny

  

 Lena Borys 

 Szymon Sala 

 Nikodem Witkowski

I miejsce

 

XVIII Wojewódzki Turniej Fizyczny

 

 

 Szymon Sala

 Rafał Baczewski

 Oskar Fąk

 

 

II miejsce

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Polska poezja XX i XXI wieku”

 

Piotr Zapert

 

 I miejsce

 

XX Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Wojciecha Korfantego

 

 Piotr Zapert

 

 I miejsce w eliminacjach regionalnych

 

II Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Olsztyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach o Puchar Przechodni Starosty Olsztyńskiego

Natalia Szulc,

Oskar Fąk,

Piotr Zapert,

Jakub Spirydon

 

II miejsce

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2018

 Szymon Sala 

 VI miejsce w  województwie

 

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny "Matematyka w obiektywie"

 

 Magdalena   Waszkiewicz

 

II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

IX Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Mrągowskiego "Matematyka Codziennie"

Michał Małkowski,
Michał Jaśniewski,
Aleksander Olszewski

I miejsce 

 

Katarzyna Ponichtera,
Nikodem Witkowski,
Karol Żyra

III miejsce

 

 

Julia Chajdukowska,
Julia Dobrzyniecka,
Wiktoria Gut

IV miejsce

Konkurs plastyczny "Populacje zagrożonych gatunków zwierząt z siedlisk Powiatu Mrągowskiego" 

Magdalena Mielczarek

Wiktoria Hibner

Julia Dogoda

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

   

 

 

 

 


 

2016/2017

  

XXV Wojewódzki Turniej Astronomiczny

 

 

Gaja Parda

Klaudia Filipiak

Lena Borys

I miejsce

XVII Wojewódzki Turniej Fizyczny

 

Gaja Parda

Mariusz Ruczyński

Szymon Sala

II miejsce

 

 Olimpiada Statystyczna

  

 Nikodem Witkowski

finalista, 16 miejsce w kraju 

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2017

 

Szymon Sala

2 miejsce w województwie warmińsko-mazurskim

XV Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyczna

 

 

Adrian Wolter

udział w etapie regionalnym

Konkurs Fotograficzny "Matematyka w obiektywie"

 Magdalena Waszkiewicz

 wyróżnienie

 

 

VIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Mrągowskiego "Matematyka Codziennie"

 Paulina Radomska, Oskar  Fąk, Dawid Juszkiewicz

 Mateusz Kowalczyk,  Mateusz Majewski, Adrian  Kurpiewski

 Lena Borys, Rafał  Baczewski, Patryk  Prusinowski 

 I miejsce

 

 II miejsce

 

 III  miejsce

Warmińsko-Mazurski Turniej Motoryzacyjny

 Kamil Malinowski, Adrian  Kurpiewski, Karol  Kretschman

 II miejsce w etapie  powiatowym

 

Konkurs plastyczny „Małe i duże drapieżniki w lasach powiatu mrągowskiego”

 

Barbara Stankiewicz

Julia Wawrzynowicz

Magdalena Mielczarek

 

 I miejsce

 II miejsce

wyróżnienie