• 2017-12-11.jpg
  • to_napis.jpg

Najnowsze wydarzenia z życia szkoły

I to nie jest fotomontaż !

Dziś 6 grudnia, czyli Mikołajki. Nasza szkoła również świętowała dzień starszego pana, który na co dzień zajmuje się roznoszeniem prezentów.

W czasie długiej przerwy odbył się Quiz Świąteczny sprawdzający wiedzę dotyczącą zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Od lat uczniowie naszej szkoły współpracują z Hospicjum Domowym im. św. Wojciecha w Mrągowie.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w tym roku 2018 postanowili przygotować dla podopiecznych fundacji własnoręcznie zrobione kartki świąteczne.

W miniony weekend uczennica naszej szkoły Martyna Wasilewska reprezentowała Mrągowski Klub Aikido i Samoobrony na III Mrągowskim Turnieju Kata Aikido. Jest to turniej,  na którym stają w szranki aikidocy z Polski północno - wschodniej.

We wtorek  4 grudnia, dwudziestu dziewięciu uczniów z klas: 1a, 2a, 3a  i 3b  wzięło udział w etapie szkolnym Olimpiady Statystycznej, który polegał na rozwiązaniu różnorodnych zadań z zakresu statystyki, matematyki i geografii.  Prawie wszyscy , bo aż 27 uczestników, przekroczyło ustalony w regulaminie próg 50% wykonania zadań, pozwalający na udział w etapie okręgowym.