Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Mrągowie ogłasza
Konkurs na film lub projekt graficzny plakatu (forma dowolna) pt:.

„I LO – moja szkoła -miejsce, gdzie czuję się bezpiecznie,

zdobywam wiedzę,  rozwijam swoje zainteresowania i pasje”.

1.       W Konkursie może wziąć udział każdy, uczęszczający aktualnie do Liceum uczeń – indywidualnie lub grupowo.

2.       Każdy uczestnik Konkursu może zgłosić jeden film lub jeden projekt plakatu.

3.       Każdy film, bądź projekt graficzny plakatu powinien zawierać następujące elementy:

·         prezentację współczesnego wizerunku Liceum: jego uczniów, pracowników, bazy dydaktycznej, osiągnięć, itp.,

·         odwołanie do wartości profilaktycznych, związanych z promowaniem zdrowego stylu życia, wolnego od nałogów,

·         dopuszcza się przedstawienie tematu w sposób żartobliwy, ale nie satyryczny czy ironiczny,

·         praca konkursowa nie może zawierać treści obraźliwych, wulgarnych lub godzących w osoby trzecie.

4.       Termin zgłaszania prac upływa 25 marca 2021 r.

5.       Do wygrania atrakcyjne nagrody w formie voucherów.

I. Nagroda 500 zł - voucher do sklepu Neonet

II. Nagroda 300 zł -voucher do sklepu  Neonet

III. Nagroda 200 zł - voucher do sklepu Neonet

Dokładny regulamin konkursu do pobrania  tutaj>>>