• 1.jpg
  • 3a.jpg
  • 22.jpg
  • 2023-01-30.jpg

 Chciałbym z radością poinformować, iż Mikołaj Merkler z klasy 1 E, wraz ze swoim załogantem z Giżycka w dniach 11-13.10.2019r.  w regatach w Mrągowie,  w ramach których odbyły się mistrzostwa województwa Warmińsko-Mazurskiego zajął pierwsze miejsce i zdobył tytuł Mistrza Województwa Warmińsko-Mazurskiego w klasie 420.

 Bieżące regaty były również podsumowaniem całego roku 2019 startów Pucharu Polski klasy 420. W tym roku załoga sternik Mikołaj Merkler i załogant Jakub Kamiński z klubu Giżycka Grupa Regatowa zdobyli 3 miejsce w klasyfikacji generalnej mężczyzn Pucharu Polski klasy 420 oraz 3 miejsce w juniorach do lat 17 Pucharu Polski klasy 420.

 W związku z tym, iż do naszej i równorzędnych klas uczęszcza kilkoro uczniów- sportowców mam nadzieję, że sukcesy naszych uczniów będą stawały się również sukcesami naszej szkoły, która wspiera ich pasje sportowe.

Tomasz Merkler