• 1.jpg
  • 3a.jpg
  • 22.jpg
  • 2023-01-30.jpg
W środę 15.11.2023r odbyły się Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców 3x3. W turnieju zorganizowanym przez ZS nr 2 w Mrągowie wzięło udział 6 zespołów, po 2 z każdej z mrągowskich szkół średnich.
Nasze liceum reprezentowali:
Zespół A
Oliwier Bielski
Oliwier Kundzicz
Kacper Rudkowski
Szymon Morawski
Zespół B
Kacper Trypucki
Antoni Dudek
Igor Sadłowski
Kajetan Kaczmarczyk
Zespół A po zaciętym finale z pierwszym zespołem ZS nr2 ostatecznie zajął 2 miejsce.
Natomiast nasz zespół B okazał się czarnym koniem turnieju zajmując 3 miejsce. W meczu o brąz pokonując pierwszy zespół CKZiU.
 
 
 
 
9 października 2023r odbył się Finał wojewódzki w koszykówce chłopców 3x3 Moje Boisko Orlik.
Po dobrej grze nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce wśród 14 zespołów z województwa Warmińsko-Mazurskiego. W trakcie turnieju pokonując kolejno: Nidzicę, Lidzbark Warmiński, Pisz i Zespół Szkół Sportowych w Ełku w meczu o 3 miejsce.
W półfinale nasz zespół musiał uznać wyższość zwycięzców turnieju 2LO w Ełku.
I LO w Mrągowie reprezentowali:
Oliwier Kundzicz 3D
Szymon Morawski 1B
Kacper Rudkowski 4D
Oliwier Bielski 2B
 
 
 
 
 
6 października męska drużyna piłki nożnej, reprezentująca naszą szkołę, wybrała się do Ełku na Półfinał Mistrzostw Województwa. W systemie gry każdy z każdym przyszło nam rywalizować z dwiema szkołami z Ełku i Pisza. Nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony wygrywając dwa mecze, jeden remisując i odnosząc jedną porażkę. Niestety ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce, a tylko dwa najlepsze zespoły awansowały do ścisłego Finału Mistrzostw Województwa.
 
 
 
 
 
Klasy pierwsze Naszego Liceum brały udział w zajęciach aikido w ramach mikrograntu sportowego "Spotkanie z aikido".
Uczniowie ćwiczyli pod okiem instruktorów @mrągowskiego klubu aikido i Samoobrony.
Był pot, energia i uśmiech.
🥋🥋🥋🥋🥋🥋🥋🥋
Uczniowie Naszego Liceum - Mateusz Jabłoński (klasa 3a) i Adam Łukaszewski (klasa 1d) zdali egzaminy na 1 kyu aikido Aikikai.
Podczas stażu szkoleniowego Polskiej Grupy Aikido Mateusz i Adam zdobyli ostatnie stopnie uczniowskie w aikido. Przed nimi otwarta droga do czarnych pasów.
Gratulujemy!!!
 
 
 
 
 
 
W środę 27.09.2023r odbyły się Mistrzostwa Rejonu V w Piłce Siatkowej Dziewcząt - Moje Boisko Orlik 2023. W turnieju brały udział trzy zespoły: I LO Mrągowo, ZS Nr 2 Mrągowo oraz LO Giżycko. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce, pokonując ZS Nr 2 Mrągowo i nieznacznie przegrywając z LO Giżycko.
Gratulacje i brawa dla dziewcząt za walkę na boisku.
  
 
 
 
 
W poniedziałek 25 września nasza męska drużyna piłki nożnej stanęła do rywalizacji w Mistrzostwach Rejonu IV, gdzie przyszło nam rywalizować jeszcze z czterema szkołami. Byliśmy zdecydowanie najmłodszym zespołem ale nasi chłopcy pokazali ambicje, charakter a także dużo piłkarskiej jakości, co zapewniło nam 2 miejsce i możliwość dalszego grania na etapie Mistrzostw Województwa.
Gratulacje⚽️⚽️