• 3a.jpg
  • 2023-01-30.jpg

Od piątku 17.11. znamy wyniki zawodów szkolnych Olimpiady Statystycznej. Wzięło w niej udział 18 uczniów z klas: 3a i 4a, którzy rozwiązywali zadania testowe z zakresu matematyki, statystyki i geografii. 17 uczestników przekroczyło ustalony w regulaminie próg 50% wykonania zadań, pozwalający na udział w etapie okręgowym. Gratulujemy tak dobrych wyników.

Niestety, szkołę może reprezentować tylko 3 uczniów i będą to: Maja Dąbkowska z klasy 3a, Mateusz Abramczyk i Filip Szczepkowski z klasy 4a – uzyskali oni najwyższe wyniki. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w olimpiadzie oraz zaangażowanie w przygotowanie do niej. Trzymajmy kciuki za pomyślny udział naszej reprezentacji w etapie okręgowym, który odbędzie się 12 grudnia.