• 1.jpg
  • 3a.jpg
  • 22.jpg
  • 2023-01-30.jpg
25.11.2022r. nasza klasa czyli 2B wraz z 2D pod opieką wuefistów wybrała się na jednodniową wycieczkę do trójmiasta. O 8.30 wszyscy stawiliśmy się na zbiórce, by chwilę po tym wsiąść do autokaru i wyruszyć z Mrągowa. Podróż, pomijając krótki przystanek minęła nam szybko i przyjemnie, bo już przed trzynastą byliśmy w naszym pierwszym punkcie wycieczki.
Odwiedziliśmy Muzeum Iluzji Deja Vu w Gdańsku, gdzie doznaliśmy wielu niecodziennych przeżyć. Z dużym zainteresowaniem oglądaliśmy atrakcję.
Następnym punktem programu była Galeria Rivera w Gdyni, gdzie mogliśmy zjeść obiad.
O osiemnastej dotarliśmy do głównego celu naszej podróży a mianowicie do Teatru Muzycznego w Gdyni . Mieliśmy jeszcze kilka minut do spektaklu, więc szybkim krokiem poszliśmy nad morze. Mimo że było już ciemno i tak był to przyjemny spacer. Wszyscy jednak czekaliśmy na  zasadniczą część naszej wycieczki czyli spektakl pt. Wiedźmin. Inscenizacja bardzo nam się podobała, spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Od samego początku było ciekawie, ponieważ aktorzy naprawdę świetnie grali i pięknie śpiewali. Bohaterowie  niejednokrotnie biegali między publicznością, co na nas siedzących w pierwszych rzędach robiło duże wrażenie, można nawet powiedzieć, że integrowali się z widzami.
  W drodze powrotnej podzieliliśmy się swoimi refleksjami na temat spektaklu, jednak większość wolała odpocząć . Późną nocą wróciliśmy cali i zdrowi, zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń.
 
Krystian Barszczewski  kl. II b
 
 
Uczniowie I LO na scenie największego Teatru Muzycznego w Polsce ! Moc wrażeń, wspaniała muzyka i wielka dawka kultury! Wszyscy są zachwyceni - kolejny wyjazd już w przygotowaniu !✌?

W Muzeum Iluzji DeJa Vu