• 3a.jpg
  • 2020_1b.jpg

Wzorem ubiegłego roku nasi uczniowie wzięli udział w międzynarodowej akcji charytatywnej "Prezent pod choinkę". Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i masie okazanej empatii, udało się nam przygotować aż 23 paczki, które zostały przekazane dziś do regionalnych koordynatorów akcji.

Zabawki, słodycze, przybory szkolne, zapakowane w często ręcznie zdobione pudełka, powędrują teraz na wschód i południe Europy, aby w okresie świąt sprawić dzieciom z niezamożnych rodzin radosną niespodziankę.
W imieniu obdarowanych, dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcję za Wasze Wielkie Serce :-)
Jeżeli chcecie zobaczyć do kogo trafiły paczki z poprzednich edycji, zajrzyjcie do fotorelacji na stronie CENTRUM MISJI  I EWANGELIZACJI >>>