• 1.jpg
  • Promocja1.jpg
  • Promocja2.jpg
  • Promocja3.jpg
  • Promocja4.jpg
  • Promocja5.jpg
  • Promocja6.jpg
  • Promocja_7.jpg
  • s5.jpg

Po wspaniałym zwycięstwie w eliminacjach regionalnych w Olsztynie Piotr Zapert wziął udział w finale XXI Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. W. Korfantego w Katowicach. Znalazł się (niestety) poza podium, ale swoim wystąpieniem udowodnił, że nie odbiega poziomem umiejętności oratorskich od najlepszych mówców w Polsce!

Nie zdążyliśmy ochłonąć po wrażeniach z turnieju krasomówczego, a już Piotr rozpoczął przygotowania (przy skromnym współudziale osoby piszącej te słowa) do kolejnego prestiżowego przedsięwzięcia, czyli 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

23 marca w Kętrzynie odbyły się eliminacje rejonowe, na których Piotr Zapert kolejny raz przyniósł chlubę naszej szkole. Tylko dwóch uczestników zostało zakwalifikowanych do eliminacji wojewódzkich, w tym uczeń naszego liceum. Brawo!

 

 

                                                                                                          Agnieszka Kiślak