Wczoraj, 18 stycznia, uczniowie klas 1d, 2a, 2b i 2c  wraz z nauczycielami wzięli udział w nagraniu sześciu odcinków programu „Jaka to melodia?” w roli widowni. Dla niektórych było to już drugie takie doświadczenie.
Nie zabrakło miłych akcentów. W przerwie od nagrań, prowadzący programu, Norbert Dudziuk (aka Norbi), otrzymał od nas prezenty w postaci kapelusza kowbojskiego i pamiątkowej kartki z podpisami uczestników wycieczki.
 Powrót do domu również obfitował w akcenty muzyczne. Uczniowie niestrudzenie śpiewali swoje ulubione utwory. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się utwory Krzysztofa Krawczyka.

Piotr Markowicz

Uwaga!

Oglądajcie nas w programie „Jaka to melodia?" w odcinkach styczniowych oraz od 22 lutego. A poniżej kilka fotek z planu.

Jeden dzień z życia Gwiazdy :)

godz. 4.30 - Gwiazda w pełnym makijażu z garderobą estradową w bagażu podręcznym  rozpoczyna podróż na plan.

godz. 9.30 - Gwiazda dociera do budynku telewizji. Za pół godziny rozpoczyna pracę na planie programu "Jaka to melodia?"

godz. 9.45 - Gwiazda z poprawionym makijażem i uśmiechem na twarzy gotowa do wejścia do studia nr 5.

godz. 10.00 - Gwiazda musi być w formie. Ostatnie próby przed nagraniem.

godz. 10.15 - Uwaga! Akcja!

godz. 14.00 - Gwiazda ma przerwę na lunch i regenerację sił witalnych.

godz. 15.00 - Gwiazda nagrywa kolejne odcinki programu. Nie jest łatwo.

godz. 19.30 - Czas na finał. Gwiazda jest szczęśliwa. Jeszcze tylko KFC i 220 km do domu.

Renata Nowotnik