• 2017-12-11.jpg
  • to_napis.jpg

6 października 2018 r. na największym obiekcie w kraju - PGE Narodowy - odbyły się dwunastogodzinne rekolekcje. Największa "katolicka impreza" organizowana w tym czasie w Europie dla młodzieży. Wzięło w niej udział 40-tys. młodych ludzi wśród nich byli nasi uczniowie.
Ewangelizacja rozpoczęła się w samo południe spektakularnym wjazdem  na  płytę stadionu grupy 20. sióstr zakonnych na motorach, a zakończyła się adoracją Najświętszego Sakramentu.

Program wypełniały: modlitwa, konferencje, koncerty, pokazy artystyczne i spotkania z niezwykłymi ludźmi.
Oto wrażenia kilku naszych uczniów, którzy uczestniczyli w tych nietypowych rekolekcjach.

• Świetny występ w wykonaniu " Młodych Kotów" porwał wszystkich do tańca, ale mnie swoim wykonaniem urzekł ' Exsodus 15" - muzyka i słowa pełne mocy.
  • 600 kapłanów ubranych w alby, idących do ołtarza, robi wrażenie. Fajnie że tylu kapłanów jest zatroskanych o młodzież.
  • Wyjątkowe wydarzenie, dające okazję do pogłębienia wiary. Supersmile
  • Niesamowity klimat!!!! Zjednoczenie tylu młodych ludzi, napawa mnie ochotą do dalszego poznawania i pogłębiania wiary.
  • Super inicjatywasmile. Fajnie jest zobaczyć ,że jest tyle młodych osób wierzących..
  • Cieszę się, iż tak spędziła sobotę 6. października i że mogłam pogłębić moją wiarę.

Urszula Majewska