Byliśmy tam -------------->>>>

Dnia 02.06.2017r. uczniowie klas 1b i 2b wraz z opiekunami: p. Renatą Nowotnik, p. Jackiem Lewkowiczem oraz p. Jarosławem Kobusem wybrali się na wycieczkę, na targi „Pro Defense” w Ostródzie. Po przybyciu na miejsce zaczęliśmy od zwiedzania „ścieżki edukacyjno- historycznej”. Na Polskiej Ścieżce Zbrojeniowej można było zobaczyć prawie 140 grup rekonstrukcyjnych i ich pokazy, a także poznać całą historię polskiej wojskowości. Po przebyciu zaplanowanej trasy i zapoznaniu się z ważnymi informacjami, kilkoro chętnych uczniów wzięło udział w przygotowanym torze sprawnościowym, złożonym z różnych przeszkód. Po zmaganiach na torze podzieliliśmy się na mniejsze grupy, po czym udaliśmy się na dalsze oglądanie pokazów. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał drobny upominek. Dziękujemy za możliwość udziału w targach i mile spędzony czas.

Magda Waszkiewicz